Michał Kubowicz michał kubowicz

News Blog

W App Store pojawił się nowy magazyn dla iPada, poświęcony aranżacji i wyposażeniu łazienek.

Incase to jeden z najpopularniejszych producentów akcesoriów do sprzętu Apple, ma w swoim portfolio mnóstwo etui na wszystkie wersje iPhone'a. Dzięki uprzejmości firmy Incase, przetestujemy dla Was Snap Case dla iPhone'a 4/4s oraz skórzaną odmianę tego samego modelu, dostosowaną do piątki - Leather Snap Case

Do App Store trafiła właśnie kolejna aplikacja stworzona przez polskich programistów. Tym razem chodzi o Smart Pocket - program do zarządzania wydatkami.

iPhone 5 to z pewnością jeden z ładniejszych telefonów na rynku, jednak jak każda słuchawka, może on ulec uszkodzeniu. Wiele osób kupuje etui, aby zabezpieczyć swój telefon od upadków i zarysowań. Wybór tych akcesoriów jest bardzo szeroki, dzięki uprzejmości sklepu iMad, mamy możliwość przetestowania kilka futerałów oferowanych przez popularne firmy.

Zawieruszone klucze, zaginiony telefon – tego typu sytuacje każdy zna z własnego doświadczenia. Te drobne, niezbędne do codziennego funkcjonowania przedmioty, lubią znikać z pola widzenia, szczególnie zaś w chwili, gdy zależy nam, by jak najszybciej wyjść z domu. Na gorączkowe poszukiwania kluczy i telefonów tracimy nie tylko cenne minuty, ale też nerwy.

Od kilkunastu miesięcy Apple poszukuje nowego producenta swoich procesorów. Dotychczas za ten proces odpowiedzialny był Samsung, jednak wraz z początkiem "wojen patentowych" relacje obu firm znacznie się pogorszyły.

Kilka dni temu analitycy firmy Citigroup poinformowali, że według ich analiz Apple nie ma szansy na zbliżenie się do wyników finansowych, które wcześniej zostały zaplanowane na drugi kwartał fiskalny 2013 roku.

Dotychczas zamiana iPhone'a na telefon z Androidem była dość kłopotliwa i przeniesienie wszystkich danych wymagało dość sporo pracy. Sony postanowiło wyjść na przeciw użytkownikom, którzy zmieniają iPhone'a na smartfona z serii Xperia i stworzyło software ułatwiający ten proces.

W lipcu ubiegłego roku, pracownik Google'a, Elie Bursztein opisał na swoim blogu lukę w oprogramowaniu iOS, która wiązała się z używaniem niezabezpieczonego połączenia ze sklepem App Store.

Według informacji do jakich dotarł portal Digi Times, Apple może wprowadzić funkcję bezprzewodowego ładowania do najnowszej wersji iPhone'a.

Od kilku dni w internecie można znaleźć pełno informacji o tym, że zbliża się premiera zegarka wyprodukowanego przez Apple. Według CEO potentata w dziedzinie zegarków na rękę, firmy Swatch, iWatch nie będzie żadną rewolucją.